FM PRODUKTY DLA STOMATOLOGII

Jesteś tutaj:   Szkolenia » Rejestracja

Rejestracja na szkolenie "Co nowego w GBR/GTR? Nowa perspektywa w zarządzaniu tkankami miękkimi - dr Daniele Cardaropoli"

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu wypełnij formularz rejestracyjny.
Wszystkie pola formularza oprócz pola "Uwagi" są obowiązkowe.
Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Adres do korespondencji
Ulica, nr
Miejscowość kod pocztowy
Kraj
Jestem lekarzem, posiadam następujący numer prawa wykonywania zawodu:
Nie jestem lekarzem
Dla lekarza posiadającego "Prawo wykonywania zawodu" opłata za szkolenie jest zwolniona z podatku VAT, zgodnie z ust. Z dnia 11.03.2004 o podatku od towarów i usług.
Cena3590.00 + VAT
Forma płatności
Faktura VAT jeżeli chcesz fakturę VAT zaznacz pole po lewej i wypełnij dane do faktury poniżej
Skąd dowiedziałeś się o szkoleniu
Uwagi
Oświadczenie Oświadczam, że nie zachodzi konflikt interesów w związku ze zgłoszeniem udziału w wybranych szkoleniach.
a. nie jestem członkiem organów spółek handlowych, przedstawicielem lub pełnomocnikiem przedsiębiorców prowadzących działalność handlową konkurencyjną do FM Produkty Dla Stomatologii W. Feć, B. Feć Sp. J.;
b. bezzwłocznie poinformuję FM Produkty Dla Stomatologii W. Feć, B. Feć Sp. J o wszelkich okolicznościach stanowiących konflikt interesów lub mogących spowodować jego powstanie;
Dane osobowe Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu wyłącznie dla potrzeb realizacji usługi zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r., poz. 922)
Informacje o szkoleniach Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu przez FM Produkty dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć Sp.j. z siedzibą w Krakowie, ul. J. Conrada 51, 31-357 Kraków (Administrator Danych Osobowych), w celu otrzymywania informacji nt. kursów i szkoleń organizowanych przez Fm Dental. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako ???RODO???). Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także, że podane dane są dobrowolne.

E-card banki