Dostosowujemy zasady płatności do bieżących okoliczności

LA_platnosc_header_01

Drodzy Klienci,

dzięki dobrej finansowej współpracy z Wami i regulowanym przez Was terminowo należnościom możemy zabezpieczyć polski rynek w towary produkowane przez firmy, które są naszymi partnerami w łańcuchu dostaw. Marki i produkty, które znacie i lubicie są przez cały czas, niezmiennie do Waszej dyspozycji dzięki temu, że nasza firma na bieżąco reguluje swoje zobowiązania.

W obecnej, ekstremalnej sytuacji zachowanie płynności finansowej stało się wyzwaniem i priorytetem dla wszystkich firm w naszej branży. Dla Was, dla naszych producentów i dostawców z Włoch, Niemiec czy USA, a także dla nas. To dla wszystkich „być albo nie być”. Pragniemy dostarczać Wam znakomite produkty zarówno teraz jak i w przyszłości i z tej przyczyny zmuszeni jesteśmy dostosować zasady płatności do bieżących okoliczności. Niestety w obecnej sytuacji rynkowej nie jesteśmy w stanie kredytować zamówień, ani podjąć ryzyka związanego z wydłużonymi terminami płatności.

Dlatego jeszcze tylko do końca bieżącego tygodnia ( tj. do 27 marca 2020 r.) możliwe będą w naszej firmie zakupy i płatności na dotychczas obowiązujących zasadach. Od poniedziałku (30 marca 2020 r.) przechodzimy na rozliczenia płatności za dostawy w formie pobrania, przedpłaty lub płatności kartą. Takie zasady będą obwiązywały do odwołania.

Dzięki temu będziemy mogli zapewnić Wam teraz i w nadchodzących dniach produkty, których potrzebujecie. Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli wrócić do naszych stałych, znanych Wam zasad płatności, a Wy – nasi Klienci – będziecie mogli wrócić do Waszych pacjentów i praktyk.

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.