Dostosowujemy zasady płatności do bieżących okoliczności

LA_platnosc_header_01

Drodzy Klienci,

w związku z pandemią w, obecnej, ekstremalnej sytuacji zachowanie płynności finansowej stało się wyzwaniem i priorytetem dla wszystkich firm w naszej branży. Dla Was, dla naszych producentów i dostawców z Włoch, Niemiec czy USA, a także dla nas.

Dlatego zmuszeni jesteśmy zmuszeni dostosować zasady płatności do bieżących okoliczności. Nie jesteśmy w stanie kredytować zamówień, ani podjąć ryzyka związanego z wydłużonymi terminami płatności.

Obecne zasady płatności wyglądają następująco:

Nasi stali Klienci o wyższym wolumenie obrotów i posiadający dobrą historię płatniczą będą obsługiwani w oparciu o zasady płatności sprzed Covid-19.

Klienci, którzy dokonywali i dokonują sporadycznych zakupów (o niższym, rocznym wolumenie obrotów), będą korzystać z  rozliczeń płatności w formie: pobrania, przedpłaty lub płatności kartą. Takie reguły rozliczeń za zakupy będą obowiązywały do odwołania.

Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli wrócić do naszych stałych, znanych Wam zasad płatności. Na bieżąco będziemy informować Was o wprowadzanych zmianach.

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.

Porozmawiajmy o skalero - piaskarce Mectron Combi Touch

Wypełnienie formularz. Skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl