Ważna informacja dla Pacjentów

Informacja dla użytkowników serwisu FM Dental

Informacje publikowane w tym serwisie nie stanowią porad o charakterze medycznym. Mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia; nie mogą one zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego.

Przed zastosowaniem jakichkolwiek procedur leczenia oraz przed rozpoczęciem terapii, należy każdorazowo skonsultować się z lekarzem, który jako jedyny jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność leczenia. Użytkownik tego serwisu w żadnym wypadku nie powinien lekceważyć znaczenia specjalistycznej konsultacji medycznej oraz nie powinien zwlekać z jej uzyskaniem kierując się wyłącznie informacjami zawartymi w na tych stronach.

Informacje zawarte na tej stronie pomagają jedynie zrozumieć zależności dotyczące procedur leczenia podejmowanych przez profesjonalny personel medyczny przy zastosowaniu produktów i technologii oferowanych przez firmę  będącą ich dystrybutorem