Archiwum wydarzeń

Wróć do szkoleń

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Warszawa, 26.09. - 29.09.2019

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Jest to największy tego typu kongres w Europie Środkowej.

Kongres odbędzie się w Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie w dniach 26–29 września 2019 r.

 

Więcej informacji oraz zapisy na stronie organizatora

Forum Dentysty Praktyka - AVIGRAF - Kraków, 27.09.2019

Kursy dentystyczne i sympozja Forum Dentysty Praktyka są organizowane nieprzerwanie od 2008 roku. Misją organizatorów jest dotarcie z interesującymi treściami prezentowanymi przez wykładowców – praktyków, do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Sympozja oraz szkolenia stomatologiczne są okazją do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz spotkania ze znanymi w środowisku wykładowcami.

Podczas sympozjum w Krakowie dr Krzysztof Gończowski zaprezentuje wykład poświęcony znieczuleniom„Skuteczna kontrola bólu u pacjentów w trudnych przypadkach klinicznych jako element komfortowej pracy lekarza. Jak zapewnić sobie i pacjentowi możliwość efektywnego, bezpiecznego i przewidywalnego leczenia?​”

Uczestnicy Forum Dentysty Praktyka otrzymują punkty edukacyjne.

Organizatorem sympozjów Forum Dentysta Praktyka jest firma AVIGRAF.

FM Dental jest patronem wydarzenia w Krakowie.

 

Więcej informacje oraz zapisy na stronie organizatora.

XIII Międzynarodowy Kongres OSIS-EDI, Jachranka, 16.05. - 18.05.2019

Cieszący się powodzeniem XIII Międzynarodowy Kongres OSIS-EDI, którego tematyką było: IMPLANTO-PERIO-PROTETYKA oraz CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA odbył się pomiędzy 16 a 18 maja 2019 r. w Jachrance.

FM Dental w ramach tegorocznego Kongresu była współorganizatorem oraz sponsorem dwóch warsztatów:

  • dr Josepeh Chokroun – „Praktyczne zasady stosowania PRF w zabiegach regeneracji tkanek miękkich i twardych
    Principals of practical applications of PRF in regeneration of soft and hard tissues”.
  • dr Daniele Cardaropoli – „Zaawansowane techniki augumentacji kosci i tkanek miękkich z wykorzystaniem technik Piezochirurgii”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Kongresu:

Krakdent 2019 - Lupy Sandy Grendel, Kraków, 11.04 - 13.04.2019

Umówcie się na spotkanie. Nie czekajcie w kolejce.

Wybierzcie dogodny dla Was dzień i  godzinę.
WYSYŁAJCIE WASZE ZGŁOSZENIA NA ADRES:
r.pipala@fmdental.pl

Do zobaczenia na KRAKDENCIE!

Przekonaj się jak komfortowa może być praca z najlżejszymi lupami na świecie. Szwajcarski mistrz optometrysta Felix Grendelmeier pomoże Wam wybrać model i dopasuje je do Waszych indywidualnych wymagań. 

Podstawowa wersja lup wraz z oprawkami i ekranem ochronnym waży zaledwie 36g. Tak lekkie lupy nie powodują uczucia ciężaru i znacząco podnoszą komfort pracy. Lupy Sandy Grendel to nie tylko niska waga. Gwarantują też doskonałą jakoś obrazu dzięki zastosowaniu soczewek z wysokiej jakości szkła mineralnego.

Krakdent 2019. PRF - wirówki dr Choukrouna, Kraków, 11.04 - 13.04.2019

Zapraszamy Was gorąco !

Aby rozmowa przebiegła bez zbędnego oczekiwania to:

1.  wybierzcie dogodny dla siebie termin spotkania

2. dajcie nam znać, lub napiszcie na adres: j.czycz@fmdental.pl

3. … spotkajcie się z Jarkiem w najlepszym dla siebie terminie 🙂

 

ZAPRASZAMY NA KRADENT !

STOISKO D 62

 

Więcej informacji o wirówce znajdziecie tutaj

 

PRF, czyli fibryna bogatopłytkowa cieszy się coraz większą popularnością zarówno w gabinetach stomatologicznych jak i medycyny estetycznej.  Krakdent 2019 to świetna okazja, aby dowiedzieć się jak działa PRF, jak pozyskać najlepszy materiał biologiczny i jaki jest potencjał tego preparatu. 

A to wszystko na naszym stoisku D 62.  Jeśli macie na oku temat wirówek to koniecznie spotkajcie się Jarkiem – naszym specjalistą ds. fibryny bogatopłytkowej, który przedstawi Wam aspekty biologiczne i techniczne pracy z fibryną. 

Zobacz, jak pracuje się z wirówką systemu „Choukorun Process for PRF”, która została opracowana przez Josepha Choukrouna – odkrywcę fibryn bogatopłytkowych. To, co wyróżnia tę wirówkę to powtarzalna, usystematyzowana i przebadana jakość preparatu oraz łatwość i intuicyjność obsługi.