Opis stanowiska:

  •  realizacja planu sprzedaży
  • prezentacja i promocja produktów firmy
  • budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie swoich wyników do przełożonego
  • udział w konferencjach branżowych
  • stałe poszerzanie specjalistycznej wiedzy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, atutem będzie: biologiczne, biotechnologiczne, biochemiczne, chemiczne, inżynieria biomedyczna, inżynieria mechaniczno-medyczna, ochrona zdrowia, zarządzanie w ochronie zdrowia, techniki dentystyczne itp.
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • silna motywacja do osiągania celów
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • uczciwość, odpowiedzialność, kreatywność, rzetelność i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się i lekturę tekstów
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe w sprzedaży poparte sukcesami  oraz doświadczenie w branży stomatologicznej lub medycznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ogólnopolskiej firmie o znaczącej pozycji rynkowej
  • ciekawą, kreatywną, odpowiedzialną i rozwijającą pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
  • narzędzia do pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji ( CV wraz z listem motywacyjnym) na adres praca@fmdental.pl.

Do dokumentów prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.