Świętuj z nami 25 lecie FM Dental w bluesowych klimatach na Koncercie Jubileuszowym

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia FM Dental. Nasza firma od lat rozwija i wspiera branżę stomatologiczną. Nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscy gdyby nie nasi Współpracownicy, Klienci i mnóstwo ludzi związanych z szeroko pojętą stomatologią. Chcemy wspólnie z Wami świętować 25–lecie naszej działalności. Zapraszamy do wspólnej zabawy przy bluesowych klasykach.

Impreza zamknięta, wyłącznie dla Klientów firmy FM Dental, specjalistów branży stomatologicznej oraz uczestników Targów Krakdent.

Gdzie i kiedy

Klub Muzyczny Forty Kleparz
ul. Kamienna 2-4, Kraków
(wejście od strony Al. Słowackiego przez parking strzeżony)
Sprawdź lokalizację tutaj

Termin: maj 2020 (więcej informacji wkrótce)

Wystąpią:

Sebastian Riedel & Cree

To spełnione marzenie Ryśka Riedla - ojca Sebastiana. To właśnie w głowie Ryszarda zakiełkował pomysł utworzenia zespołu, który byłby czymś więcej niż tylko grupą muzyków. Cree to plemię, które wyznaje jedną zasadę: "Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”. Tworzą wspaniałą, niezwykle emocjonalną, bluesową muzykę.

Evening Standard

Grupa pasjonatów bluesa i rocka, którzy w swoich aranżacjach przywołują utwory, chętnie grane przez gwiazdy muzyki rockowej i bluesowej. Interpretacje te są wypadkową muzycznych fascynacji członków zespołu. Grupę tworzy czterech muzyków o sporym stażu scenicznym i dużym doświadczeniu życiowym oraz młoda, charyzmatyczna wokalistka o niezwykłej brawie głosu.

Dodatkowe atrakcje

Taneczne after party z DJ-em.
Po koncercie zapraszamy do dalszej zabawy do białego rana przy dźwiękach w stylu hh, r'n'b i pop.

Fotobudka

Niech ta impreza będzie niezapomniana! Będziecie mieli okazję zrobić sonie pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi w naszej fotobudce.

Partner wydarzenia

logo Mectron

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.

Porozmawiajmy o skalero - piaskarce Mectron Combi Touch

Wypełnienie formularz. Skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Chcesz umówić się na prezentację?

Szukasz skalero-piaskarki wolnostojącej? Zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl