Startuje nowa platforma edukacyjna

Startuje bezpłatna platforma edukacyjna MLSS Dental Academy

Zapraszamy do korzystania z nowej platformy edukacyjnej MLSS Dental Academy.  Znajdziesz tam całą bibliotekę webinarów dostępnych na żądanie oraz webinary „na żywo”.

 

Stomatologia jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny. Stale pojawiają się nowe wyzwania, nowe technologie, techniki pracy.  A to nie wszystko - zmienia się również podejście do leczenia.

Dentysta, który chce nadążyć za wszystkimi nowinkami, musi się nieźle nagimnastykować.  Wiedzą o tym specjaliści amerykańskiej firmy Milestone Scientific Inc. Firma utworzyła platformę edukacyjną, dzięki której możesz wziąć udział w bezpłatnych webinarach – „na żywo” i „na życzenie”.

Chłoń wiedzę! I korzystaj przy tym ze sprawdzonych źródeł. Działalność platformy MLSS Dental Academy jest zgodna z założeniami programu ADA CERP (Continuing Education Recognition Program). Mowa o inicjatywie Amerykańskiego Stowarzyszenia Stomatologicznego. Program ułatwia dentystom dostęp do wysokiej jakości usług ustawicznego kształcenia z dziedziny stomatologii. 

✔ W ciągu najbliższych miesięcy na platformie MLSS Dental Academy pojawią się webinary prowadzone przez wybranych przedstawicieli amerykańskiego środowiska stomatologicznego.

✔ Udział w webinarach jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny na platformie.

✔ Część webinarów możesz zakończyć quizem i uzyskać certyfikat.

W jakich webinarach możesz wziąć udział korzystając z platformy? Poniżej znajdziesz listę dotychczasowych prelegentów i dostępnych szkoleń (sierpień 2022 r.):

1. Dr Cynthia Brattesani (chirurg stomatologiczny)

- Different is Better - A New Way to Administer Dental Anesthesia/Inaczej znaczy lepiej - nowy sposób zarządzania znieczuleniem stomatologicznym (nagranie webinaru) Przejdź do szczegółów webinaru

- Different is Better/ Inaczej znaczy lepiej (na żądanie) Przejdź do szczegółów webinaru

Absolwentka University of California. "Top 100 World Doctor to Doctor” roku 2022, przez magazyn "Dental Products Report” uznana uznana za jedną z „Top 25 Women in Dentistry". Autorka publikacji w topowych pismach branżowych, takich jak „Dentistry Today”. Od lat prowadzi wykłady międzynarodowe.

2. Dr Robert Bagoff

- Dental Patients Want You to Change Your Anesthesia Delivery – Learn How!/Pacjenci stomatologiczni chcą, abyś zmienił sposób podawania znieczulenia – dowiedz się, jak to zrobić! (dostępne nagranie webinaru) Przejdź do szczegółów webinaru

- Enhance Your Patient's Experience/Popraw doświadczenie swojego pacjenta (dostępne nagranie webinaru) Przejdź do szczegółów webinaru

Absolwent Kolegium Stomatologii Uniwersytetu Fairleigh Dickinson w 1984 r., ukończył rezydenturę w Szkole Medycznej Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Szpitalu Johnsa Hopkinsa w Baltimore. Członek Akademii Stomatologii Ogólnej, dyplomant Międzynarodowego Kongresu Implantologów Ustnych oraz adiunkt w Kolegium Stomatologii NYU.

3. Kathy Bassett (higienistka stomatologiczna, wykwalifikowany miolog ustno-twarzowy)

- Complementary and Alternative Local Anesthesia: CCLAD Devices, Techniques & Ergonomics/ Komplementarne i alternatywne znieczulenie miejscowe: urządzenia CCLAD, techniki i ergonomia (dostępne nagranie webinaru) Przejdź do szczegółów webinaru

Wykładowca w Pierce College, w Wydziale Nauk o Zdrowiu Jamy Ustnej Uniwersytetu Waszyngtońskiego, a także w Szkole Stomatologii w Seattle. Współautorka książki Local Anesthesia for Dental Professionals i licznych artykułów branżowych. Nagrody: Washington Association of Vocational Administrators – Outstanding Educator Award, WDHA Educator of the Year oraz WDHA Martha Fales Award za wkład w zawód higieny jamy ustnej.

4. Dr Sam Low (chirurg stomatologiczny)

- Utilize Technology to Reinvigorate Your Patients/Wykorzystaj technologię, aby odzyskać swoich pacjentów (dostępne nagranie webinaru) Przejdź do szczegółów webinaru

Emerytowany profesor University of Florida, College of Dentistry. Były prezes Amerykańskiej Akademii Periodontologii. Specjalista w Akademii Stomatologii Laserowej. Okrzyknięty „Dentystą roku” przez Florida Dental Association. Otrzymał nagrodę Gordon Christensen Lecturer Recognition Award. Jest byłym prezesem Florida Dental Association i byłym członkiem zarządu American Dental Association.

5. Dr Jack Ringer (chirurg stomatologiczny, akredytowany członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej, członek Międzynarodowej Akademii Stomatologicznej Estetyki Twarzy)

- Enhance Your Patient's Experience/Popraw doświadczenie swojego pacjenta  (dostępne nagranie webinaru) Przejdź do szczegółów webinaru

Od ponad 30 lat prowadzi prywatną praktykę w Anaheim Hills w Kalifornii. Prezes Amerykańskiej Rady Stomatologii Kosmetycznej, członek Komitetu ds. Edukacji Zawodowej. Autor artykułów branżowych. Dr Ringer wypowiada się na różne tematy związane ze współczesną wszechstronną stomatologią estetyczną, zarówno w kraju, jak i za granicą. 


Więcej o organizatorze: Milestone Scientific Inc.  to nasz wieloletni partner biznesowy. Firma, która specjalizuje się w badaniach i rozwoju technologii do iniekcyjnego podawania leków. W Polsce firma znana jest głównie z technologii the Wand, ale w portfolio posiada również ultranowoczesne urządzenia do komputerowo kontrolowanego, bezpiecznego wykonywania znieczulenia zewnątrzoponowego.

 

Inicjatywie partnerują: Dental Tribune International, DT Study Club, Tribune Group.

 

Zachęcamy do rejestracji i udziału w webinarach. 🙂

 

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.

Porozmawiajmy o skalero - piaskarce Mectron Combi Touch

Wypełnienie formularz. Skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Co wybrać? Czy ta opcja jest dla Ciebie?

Szukasz uniwersalnego skalera lub skalero-piaskarki? Nie wiesz co wybrać i czy to się opłaci? Zostaw swoje dane kontaktowe. Odezwie się do Ciebie nasz Specjalista. Doradzi, dobierze rozwiązanie. Jeśli zaproponowana opcja przypadnie Ci do gustu - przywiezie urządzenie do Twojego gabinetu. Zobaczysz na żywo jak działa. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Chcesz, żeby odezwał się do Ciebie nasz Specjalista?

W tym celu zostaw swoje dane kontaktowe. Jeśli chcesz, uzupełnij dodatkowe informacje dotyczące Twojej praktyki. To ułatwi dobór odpowiedniego rozwiązania. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Chcesz, żeby odezwał się do Ciebie nasz Specjalista?

W tym celu zostaw swoje dane kontaktowe. Jeśli chcesz, uzupełnij dodatkowe informacje dotyczące Twojej praktyki. To ułatwi dobór odpowiedniego rozwiązania. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl