Bezpłatny webinar: 1 września, godz. 20:00

Zapraszamy Cię na webinar "Different is Better - A New Way to Administer Dental Anesthesia" (Inaczej znaczy lepiej - nowy sposób zarządzania znieczuleniem stomatologicznym)

Webinar (bezpłatny) odbędzie się 1 września o godzinie 20:00. Aby dołączyć do transmisji "na żywo" (lub obejrzeć nagranie później, "na żądanie") wystarczy założyć bezpłatne konto na platformie edukacyjnej organizatora.

KIEDY: 1 września, o godzinie 20:00 czasu polskiego
PROWADZĄCA: dr Cynthia Brattesani
KOSZT: bezpłatnie
REJESTRACJA: przejdź do szczegółów

Wyzwania związane ze znieczuleniami stomatologicznymi czy też skuteczną kontrolą bólu od lat pozostają w czołówce zagadnień, które żywo interesują środowisko stomatologiczne. Trwa nieustający postęp w rozwoju nowych technologii, urządzeń, protokołów czy też technik znieczuleń.  Stąd też lekarze poszukują informacji jak mogą znieczulać lepiej, skuteczniej i bezpieczniej, z mniejszym  ryzykiem i stresem - zarówno dentysty jak i pacjenta. Jeśli Ciebie również interesują te zagadnienia to koniecznie zobacz ten webinar 🙂

Webinar poprowadzi dr Cynthia Brattesani (San Francisco, USA), absolwentka University of California. "Top 100 World Doctor to Doctor” roku 2022, przez magazyn "Dental Products Report” uznana uznana za jedną z „Top 25 Women in Dentistry". Autorka publikacji w topowych pismach branżowych, takich jak „Dentistry Today”. Od lat prowadzi wykłady międzynarodowe.

Dr Brattesani omówi:  

✔ nowe technologie podawania znieczuleń stomatologicznych
✔ stres w środowisku dentysty
✔ lęk pacjentów przed stomatologiem

Organizatorem webinaru jest Milestone Scientific Inc. Nasz wieloletni partner biznesowy, firma która specjalizuje się w badaniach i rozwoju technologii do iniekcyjnego podawania leków. W Polsce firma znana jest głównie z technologii the Wand, ale w  portfolio  posiada również ultranowoczesne urządzenia do komputerowo kontrolowanego, bezpiecznego wykonywania znieczulenia zewnątrzoponowego.

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.