Jedna z premier w naszej ofercie to nowa linia urządzeń do profilaktyki firmy Mectron - świetnie zaprojektowane skalery, piaskarki i skalero-piaskarki

LA_mectron_nowa_linia_header_01

Wśród tegorocznych premier w naszej ofercie znajdują się nowa linia urządzeń do profilaktyki firmy Mectron.
Świetnie zaprojektowane skalery, piaskarki i skalero-piaskarki sprawią, że przeprowadzanie nowoczesnych, profesjonalnych zabiegów profilaktycznych będzie łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne.

Urządzenie “2 w 1” – “Combi touch” to połączenie skalera i piaskarki. Pozwala ono na przeprowadzenie wszystkich zabiegów profilaktycznych – począwszy od usunięcia złogów w obszarze nad i poddziąsłowym, aż po usunięcie przebarwień i biofilmu przy pomocy piaskarki.

 

 

LA_mectron_nowa_linia_opis_01

Z kolei piaskarka narękawowa Starjet znakomicie ułatwia przebieg pracy w sytuacjach, gdy potrzebujesz opracować obszary nad i poddziąsłowe – wówczas za pomocą prostego ruchu ( ustawienie pierścienia w pozycji „prophy” lub „perio”) wybierasz piasek, z którego chcesz korzystać – do zabiegów nad lub poddziąsłowych.

 

 

LA_mectron_nowa_linia_opis_02

Urządzenie “Multipiezo pro touch” oznacza koniec ograniczeń. Ten najbardziej uniwersalny na rynku sprzęt ultradźwiękowy pozwala zarówno usunąć kamień jak i opracowywać ubytki próchnicowe, przeprowadzać leczenie endodontyczne, periodontologiczne, protetyczne i ekstrakcje. Niezastąpiony pomocnik w gabinecie stomatologicznym, ciągle zachwyca swoimi możliwościam

 

LA_mectron_nowa_linia_opis_03

 

Skaler MULTIPIEZO (wersja Touch lub White) posiada innowacyjną funkcję SOFT MODE. Specjalna modulacja drgań gwarantuje delikatny, a zarazem skuteczny ruch końcówki. Pozwala zmniejszyć amplitudę drgań ultradźwiękowych i uzyskać w ten sposób delikatne, a jednocześnie skuteczne ruchy instrumentów. Wynik: doskonałe efekty leczenia i maksymalny komfort dla pacjentów wrażliwych na ból.

LA_mectron_nowa_linia_opis_04

 

 

Zobacz prezentację urządzeń podczas targów Krakdent

Więcej informacji o nowych urządzeniach znajdziesz w katalogu.

Włoska firma Mectron oferuje rozwiązania w stomatologii, chirurgii stomatologicznej i ogólnej. Produkty tej marki wyróżniają się innowacyjnością i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także pięknym, eleganckim designem.

Firma powstała w 1979 roku i będąc liderem nowoczesnych rozwiązań opracowała i wprowadziła na rynek wiele przełomowych technologii, które zrewolucjonizowałypodejście do tradycyjnej terapii. To właśnie Mectron, jako pierwsza firma na świecie wykorzystała diody LED do polimeryzacji materiałów wypełnieniowych oraz zastosowałatytanowe oscylatory w skalerach dentystycznych.

Wśród wielu innych zalet urządzenia Mectron cechuje easyhandling, czyli łatwość użytkowania, intuicyjność obsługi, wygoda stosowania i dopasowanie do ergonomicznychpotrzeb operatora.

 

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.