06.05.2019

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Nobel Biocare, która powierzyła nam dystrybucję produktów przeznaczonych do regeneracji tkanek i kości - znanych pod marką CREOS.

LA_creos_poczatek_header_01

Rozpoczęcie współpracy z Nobel Biocare

Miło nam przekazać Wam wiadomość iż rozpoczęliśmy współpracę z firmą Nobel Biocare

Firma Nobel Biocare, światowy lider na polu implantologii, powierzyła nam dystrybucję produktów przeznaczonych do regeneracji tkanek i kości - znanych pod marką CREOS.

Wspomnijmy, iż firma FM Dental jest uznanym w Polsce pionierem w dziedzinie biomateriałów.

Ponad 22 lata temu to właśnie my wprowadziliśmy do Polski nie tylko same biomateriały ale, co istotniejsze, wiedzę o innowacyjnych metodach regeneracji wierząc, że jest to przełomowa idea dla nowoczesnej chirurgii regeneracyjnej oraz implantologii.

W ciągu ostatnich ponad dwóch dekad zdobywaliśmy nie tylko bezcenne doświadczenie w sposobach wykorzystywania biomateriałów do sterowanej regeneracji ale równocześnie zapracowaliśmy na zaufanie krajowych oraz światowych liderów tej dyscypliny. A przede wszystkim na Wasze - polskich lekarzy.

Dziś FM Dental to zespół profesjonalnych, świetnie merytorycznie przygotowanych specjalistów, którzy wspierają Klientów firmy w ich codziennej pracy.

Jesteśmy również wiarygodnym, stabilnym partnerem biznesowych dla wiodących prym światowych organizacji będących pionierami i liderami branż: chirurgicznej, piezochirurgicznej, profilaktycznej, zachowawczej czy preparatów krwiopochodnych- PRF.

Jako nowy partner firmy Nobel Biocare cieszymy się, iż firma Nobel Biocare zaufała naszemu doświadczeniu i pasji.

Więcej o produktach Creos:

Creos Xenoprotect

Creos Xenogain

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.

Porozmawiajmy o skalero - piaskarce Mectron Combi Touch

Wypełnienie formularz. Skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Chcesz umówić się na prezentację?

Szukasz skalero-piaskarki wolnostojącej? Zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl