IDS 2021 - wybierasz się? Spotkaj się z ekspertem klinicznym ds. Wand - dr-em Eugene Casagrande

LA_ids_wand_header_01

IDS 2021 - wybierasz się? Czeka na Ciebie okazja do spotkania i rozmowy z ekspertem klinicznym ds. znieczuleń i znawcą technologii Wand - dr-em Eugene Casagrande

Firma Milestone Scientific, producent systemu the Wand, zaprasza na swoje stoisko na targach IDS (Kolonia, 22-25 września). Na gości, którzy chcą poznać szczegóły pracy technologii Wand oraz jej możliwości kliniczne czekać będzie wyjątkowy ekspert - dr Eugene Casagrande, który w Los Angeles zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą od ponad 30 lat.

Oferty handlowe

Specjalnie na okazję targów IDS firma Milestone przygotowała również atrakcyjne oferty handlowe.

Dr Eugene Casagrande - ekspert kliniczny

Dr Casagrande jest byłym prezesem California State Board of Dentistry i Los Angeles Dental Society oraz członkiem American and International Colleges of Dentists. Dr Casagrande był członkiem wydziału Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Południowej Kalifornii. Był również dyrektorem wykonawczym Fundacji Zdrowia Jamy Ustnej w Los Angeles oraz Dyrektorem Programowym Programu Dostępu do Zdrowia Ustnej Ustnej Dzieci w Los Angeles. Jest autorem licznych artykułów i publikacji. Prowadził wykłady zarówno w kraju, jak i za granicą w ponad 100 szkołach stomatologicznych oraz w ponad 50 krajach na temat znieczuleń miejscowych.  sterowanego komputerowo. W firmie Milestone Scientific pełni funkcję dyrektora ds. stosunków międzynarodowych i relacji medycznych.

Jak umówić się na spotkanie

Napisz do nas (marketing@fmdental.pl) - Twoją wiadomość przekażemy organizatorom stoiska, którzy zarządzają harmonogramem spotkań dr-a Casagrande.

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.

Porozmawiajmy o skalero - piaskarce Mectron Combi Touch

Wypełnienie formularz. Skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Chcesz umówić się na prezentację?

Szukasz skalero-piaskarki wolnostojącej? Zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl