Jaką metodę dezynfekcji antycovid wybrać? Po przeczytaniu tego artykułu będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Dwumiesięcznik "Nowy Gabinet Stomatologiczny", opublikował artykuł, który w przystępny i przekrojowy sposób podejmuje temat technologii stosowanych w gabinetach stomatologicznych do walki z wirusem odpowiedzialnym za trwającą pandemię.

W artykule znajdziesz m.in. odpowiedź m.in na pytania: czy rozpylanie mgły środków dezynfekujących ma sens, co trzeba wiedzieć o sterylizacji za pomocą lamp UV, jakie jest ryzyko i wymagania dotyczące stosowania ozonu, a także wiele innych.  

Link do publikacji (PDF) znajdziesz poniżej, na tej stronie

 

Ważna uwaga: rozwiązania technologiczne stosowane w AIRsteril wymykają się tej podstawowej klasyfikacji przedstawionej w artykule. Dlatego, aby mieć pełniejszy pogląd na dostępne obecnie technologie, polecamy także zapoznanie się z technologią AIRsteril.

 

LA_AIRsteril_artykul_NGS_opis_1

AIRsteril łączy w sobie kilka różnych technologii, m.in. te, które są opisane w artykule, ale też i inne. I właśnie z tej synergii wynika skuteczność i wyjątkowość działania AIRsteril.   Więcej informacji o AIRsteril znajdziesz tutaj

Przypomnijmy - AIRsteril działa zarówno na powietrze jak i powierzchnie; działa aktywnie 24/7 w obecności ludzi.

Artykuł został opublikowany w 6. numerze wydawnictwa "Nowy Gabinet Stomatologiczny". Serdecznie dziękujemy wydawcy za udostępnienie materiału naszym czytelnikom i gościom naszej strony.  Jednocześnie zapraszamy do przeczytania całego numeru Nowego Gabinetu. 

Tutaj znajdziesz elektroniczny dostęp do pojedynczych numerów i prenumeraty

Newsletter

Jesteś lekarzem lub profesjonalistą
z branży medycznej?
Zobacz nowości
z branży, filmy, gorące informacje
o szkoleniach, webinarach i super ofertach - to wszystko znajdziesz w naszych newsletterach.

Porozmawiajmy o skalero - piaskarce Mectron Combi Touch

Wypełnienie formularz. Skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl
 

Chcesz umówić się na prezentację?

Szukasz skalero-piaskarki wolnostojącej? Zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Przepraszamy za checkboxy. Wiemy, że ich nie lubisz. Chcemy działać zgodnie z prawem dlatego prosimy o ich zaznaczenie. Potwierdź, że wyrażasz zgodę na przetwarzenie Twoich danych osobowych i akceptujesz "Politykę prywatności"

FreshMail.pl